29 września 2011

Uwaga Lekarze Śląscy!


Zwracam się z prośbą do wszystkich lekarzy i członków OZZL w Województwie Śląskim o masowe przybycie i wzięcie udziału w zgromadzeniu publicznym organizowanym przez ZR Śląskiego OZZL w środę dnia 5 października 2011 r. od godz. 17.00 do godz. 18.00 przed zachodnią ścianą (schody) Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach (przy pl. Sejmu Śląskiego, ul. Józefa Lompy). ZR przygotuje transparenty/napisy oraz inne „niespodzianki”. W miarę możliwości proszę o przybycie z flagami OZZL oraz transparentem z nazwą miasta/szpitala.


Zgromadzenie to jest pierwszym protestem lekarzy w ramach ogłoszonego w dniu 28 września 2011 r. Pogotowia Strajkowego. Przyczyny protestu zostały podane w przesłanych wcześniej uchwałach.


Przewodniczących i wiceprzewodniczących wszystkich Organizacji Terenowych zobowiązuję i proszę o poinformowanie lekarzy o miejscu, terminie i celu zgromadzenia oraz o zgłoszenie mailem lub SMS-em ilości lekarzy, którzy przybędą.


Po zakończeniu zgromadzenia planowane jest (w godz. ok. 18.00 – 19.00) nieoficjalne spotkanie lekarzy – uczestników zgromadzenia z różnych miast województwa śląskiego celem wymiany poglądów oraz omówienia dalszych działań OZZL w obronie praw lekarzy. Dalsze szczegóły dot. manifestacji podane zostaną w kolejnych dniach.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Maciej Niwiński

Wiceprzewodniczący Zarządu Krajowego OZZL

Przewodniczący Zarządu Regionu Śląskiego OZZL

Tel. +48501437140

E-mail:

maciejniwinski@wp.pl

slask@ozzl.org.pl