7 kwietnia 2020

Skład władz krajowych OZZL kadencji 2018-2022 

Zarząd Krajowy OZZL:

  1. Krzysztof Bukiel – przewodniczacy OZZL – Krzysztof.Bukiel@ozzl.org.pl
  2. Zdzisław Szramik – Zdzislaw.Szramik@ozzl.org.pl
  3. Piotr Watoła – piotr.watola@ozzl.org.pl
  4. Ryszard Kijak -Ryszard.Kijak@ozzl.org.pl
  5. Małgorzata Zatke – Witkowska  Malgorzata.Zatke.Witkowska@ozzl.org.pl
  6. Bartosz Fiałek
  7. Maciej Niwiński –  Maciej.Niwinski@ozzl.org.pl
  8. Agnieszka Serwan
  9. Halina Bobrowska- Halina.Bobrowska@ozzl.org.pl
  10. Andrzej Sokołowski – Andrzej.Sokolowski@ozzl.org.pl
  11. Igor Ryśkiewicz  – Igor.Ryskiewicz@ozzl.org.pl
  12. Ewa Szpindor -Ewa.Szpindor@ozzl.org.pl
  13. Marcin Lewicki
  14. Wojciech Sulka – Wojciech.Sulka@ozzl.org.pl
  15. Maria Dziąbowska
  16. Grażyna Cebula – Kubat
  17. Jacek Cieżkowicz jacekciezkowicz@ozzl.org.pl 
  18. Jarosław Mąsior
  19. Alicja Jędraszek
  20. Justyna Bogucka-Czapska
  21. Mikołaj Sinica
  22. Marcin Kołbuc
  23. Dariusz Ratajczak – Dariusz.Ratajczak@ozzl.org.pl
  24. Antoni Rybka – Antoni.Rybka@ozzl.org.pl
  25. Tomasz Mazurek- Tomasz.Mazurek@ozzl.org.pl
  26. Piotr Ziółkowski – Piotr.Ziolkowski@ozzl.org.pl

 

Krajowa Komisja Rewizyjna OZZL:

  1. Grzegorz Kołodziej – przewodniczący
  2. Czesław Miś 
  3. Agnieszka Włostek
  4. Kamila Benio
  5. Danuta Miłkowska – Mendrek  Danuta.Milkowska.Menderek@ozzl.org.pl

Najnowsze

  • 17 sierpnia 2023
  • 21 lutego 2024
  • IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych 5 lutego 2024
  • 26 stycznia 2024
  • 25 grudnia 2023
  • 15 grudnia 2023
  • About us 8 grudnia 2023
  • Kalendarium OZZL 2022-2026 23 listopada 2023
  • Urlop szkoleniowy dla specjalisty 17 listopada 2023
  • Dlaczego 8% PKB na Ochronę Zdrowia? 14 listopada 2023
  • 1 lekarz na 150 pacjentów. Tyloma osobami opiekuje się lekarz na dyżurze w szpitalu psychiatrycznym 9 listopada 2023
  • Zobacz wszystkie