Aktualności

XII Nadzwyczajny Zjazd Wyborczy Regionu Małopolskiego OZZL

Czytaj więcej...

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Regionu Małopolskiego

XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Regionu Małopolskiego OZZL

 

 

Zarząd  Regionu Małopolskiego

Ogólnopolskiego  Związku  Zawodowego  Lekarzy  w  Krakowie

Informuje, że w dniu

 

21 października 2017 roku w Rabce Zdroju, ul . Na Banię 16 a.     

odbędzie się

 XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Regionu Małopolskiego OZZL.

       Początek obrad o godzinie 1000.

 

            W przypadku braku niezbędnej ilości delegatów do ważności podejmowanych uchwał, drugi termin Zjazdu ustalony został na 21 października 2017 roku, godzina 1015.

 

                                                                    Piotr  Watoła  - Przewodniczący

                                                                                                                                                                                              Region Małopolski OZZL w Krakowie

Wyjazd na Manifestację

Istnieje możliwość dojechania na manifestację 24 września do Warszawy autokarami z Krakowa oraz w przypadku zebrania się odpowiedniej liczby uczestników, z każdego szpitala na terenie województwa małopolskiego i terenie działania Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

W sprawie wyjazdów proszę o kontakt z sekretariatem OIL w Krakowie lub OZZL.

Poniżej podaje kontakty do koordynatorów wyjazdów z poszczególnych miast/szpitali.

Kraków Szpital Uniwersytecki  -  dr Mateusz Rubinkiewicz 511 503 997, email    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oświęcim  -  dr Dorota Orlicka tel 66 777 88 18 , email   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

MANIFSTACJA 24 WRZEŚNIA 2016 ROK

 Chodźcie z nami!

 W imieniu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy zapraszam wszystkich pracowników opieki zdrowotnej, a szczególnie was, koleżanki i koledzy lekarze  do wzięcia udziału w organizowanej w Warszawie manifestacji w dniu 24 września 21016 roku. /sobota/

Wielka manifestacja organizowana jest przez Porozumienie Zawodów Medycznych, które utworzone zostało przez dziewięć ogólnopolskich związków zawodowych oraz przedstawicieli izb, organizacji i innych grup skupiających wszystkie zawody medyczne.

Przemarsz organizowany jest dla poparcia wspólnych postulatów.

Domagamy się natychmiastowego wzrostu nakładów publicznych na ochronę zdrowia do 6,8 % PKB oraz poprawy płac pracowników ochrony zdrowia zgodnie z postulatami Porozumienia Zawodów Medycznych.

W przypadku, gdy nasze działania nie przyniosą spodziewanego rezultatu, przewidujemy eskalację działań protestacyjnych ze strajkiem generalnym w opiece zdrowotnej włącznie.

Manifestacja rozpocznie się w Warszawie 24 września 2016 roku w sobotę o godzinie 12.00.  na Placu Zamkowym. Trasa marszu przebiegać będzie przez Krakowskie Przedmieście, Rondo gen. Charles’a de Gaulle’a i zakończy się na Palcu Konstytucji.

W trakcie manifestacji rozpoczniemy zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o minimalnych płacach dla pracowników medycznych z uwzględnieniem postulowanych poziomów tych wynagrodzeń, w tym dla lekarzy specjalistów w wysokości trzech średnich krajowych, a dla lekarzy rezydentów dwóch średnich krajowych.

Dla ułatwienia Państwa dotarcia do stolicy,  Krakowska Izba Lekarska wraz z OZZL przygotuje autokary, którymi będzie można dojechać na manifestację.

Bieżące komunikaty prosimy śledzić na stronach internetowych Krakowskiej Izby Lekarskiej i Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy.

Na manifestacji nie może zabraknąć wielkiej liczby lekarzy.

CHODŹCIE Z NAMI.

ZAPRASZAMY.

Piotr Watoła  - przewodniczący

Zarząd Regionu Małopolskiego OZZL